DORADZTWO TECHNICZNE


Dzięki doświadczeniu i wysoce wykwalifikowanej kadrze specjalistów, jesteśmy profesjonalnie przygotowani do wszechstronnej pomocy i konsultacji. Chętnie dzielimy się wiedzą i służymy doświadczeniem. Wykonawcom i inwestorom oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji – od planowania po wykonawstwo. Dobieramy efektywne rozwiązania: ekonomiczne, łatwiejsze w użyciu oraz najbardziej niezawodne w eksploatacji.

PROFESJONALNA WYCENA


Cena okien zależy od wielu czynników. Okna, nawet jeśli wyglądają podobnie, mogą różnić się wieloma parametrami. Wyposażenie ich w inne okucia, szyby czy też zmiana koloru może spowodować nawet kilkudziesięcioprocentową różnicę w cenie. Dlatego też oferujemy przejrzystą i starannie przygotowaną wycenę, pomocną w zaplanowaniu wydatków.

DARMOWY POMIAR


By zagwarantować precyzyjną ofertę , nasza firma oferuje Państwu dokładny i całkowicie darmowy pomiar. Prawidłowy pomiar to jedna z podstawowych czynności poprzedzających wycenę i zamówienie stolarki okiennej. Dokładnie wykonany, pozwoli naszym specjalistom na optymalny dobór elementów składowych projektowanych okien. Skrupulatny pomiar pozwoli również uniknąć problemów podczas transportu oraz montażu gotowych konstrukcji.